Jeśli chciałbyś dokonać zmian w swoim życiu, doświadczyć fantastycznej przygody oraz stawić czoła nowym wyzwaniom to trafiłeś we właściwe miejsce. Nauka języka angielskiego w szkole Painted Bird z pewnością ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonego celu.

 

W dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się językiem obcym jest na wagę złota, pomimo że jego opanowanie wymaga czasu i systematycznej nauki.

Każdy z nas wie, że świat jest zdominowany głównie poprzez język angielski, możemy go wręcz nazwać językiem międzynarodowym.

Spotkamy go w każdej dziedzinie życia, technologii, nauce, polityce, handlu i to właśnie on stał się językiem rewolucji komputerowej i internetowej.

 

Spróbujmy więc odpowiedzieć sobie na pytanie, co możemy zyskać podejmując się nauki języka angielskiego.

Osoby dorosłe mają do dyspozycji motywację i zdolność do nauki, których brakuje małym dzieciom, ale i również posiadają odpowiedni punkt widzenia. Dojrzały człowiek rozumie, że życie to podróż a nauka języka to jeden z lepszych sposobów na poznanie świata i uczynienia go bardziej interesującym. Dorośli władający językami obcymi  mają większe perspektywy, chociażby w pracy zyskując szansę na bardziej atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wielu kursantów decyduje się na naukę dla samych siebie co wynika z ich chęci samodoskonalenia a znajomość języków obcych zwiększa nasze poczucie własnej wartości, daje ogromną satysfakcję i poczucie niezależności.

W Painted Bird pomożemy Ci nauczyć się lub doskonalić język obcy. Od Ciebie będzie zależne czy chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w grupie czy na lekcjach indywidualnych.