Zajęcia dla dzieci

icon_1Uczymy małe grupy (6 os.), co pozwala nam
na indywidualne podejście.
icon_2Zajęcia prowadzone są w nietypowo
i w urozmaicony sposób.
icon_3Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie naszych słuchaczy.

 

 

Zajęcia dla dzieci od lat 3

Angielski dla najmłodszych dzieci to wspaniała zabawa połączona z naturalną metodą nauki języka.

W pracy z najmłodszymi dziećmi wykorzystujemy ich nieposkromioną ciekawość świata i niewyczerpaną energię. Stwarzamy bezpieczną i przyjazną atmosferę, pozwalając dzieciom stopniowo oswoić się z nowym otoczeniem i nowym językiem. Zajęcia te są niezwykle dynamiczne i kolorowe, a dzieci przyswoją język obcy poprzez naturalną zabawę. Gry i zabawy prowadzone na lekcjach sprawią, że dzieci bez stresu, praktycznie mimowolnie, nauczą się podstaw języka oraz oswoją z jego brzmieniem. Poprzez kreatywne ćwiczenia nie tylko z łatwością poznają nowe słówka, ale również będą mogły rozwijać funkcje komunikowania oraz interakcji w grupie. Dzięki różnorodności zajęć, maluchy nie będą się nudziły, a ich zainteresowanie przedmiotem będzie systematycznie rosło.  

 

 

Informacje dla rodziców

Mając świadomość, iż nauka języka obcego nie ogranicza się jedynie do pracy podczas zajęć w szkole, liczymy na Państwa pomoc i współpracę w procesie edukacji. Zachęcamy do częstych kontaktów z nauczycielem, dzięki któremu, będą Państwo aktywnie uczestniczyć w zdobywaniu wiedzy przez Państwa Dzieci oraz motywować je do dalszej, efektywnej pracy.

Na koniec każdego semestru będziecie państwo otrzymywać raporty zawierające opisowe świadectwo dotyczące wyników w nauce, osiągnięć ucznia w minionym semestrze oraz krótki komentarz lektora.
Będą państwo również tego samego dnia informowani o ewentualnej nieobecności dziecka na zajęciach.

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii lub problemów związanych z nauką dzieci Państwa jesteśmy do stałej dyspozycji.

 

Hi, I’m Maja.

I’m 38 years old and I come from Poland. After I finished studying economy, I realized that it wasn’t going to be my future. So, I decided to go to England after being invited by my friends who were already living there. I spent 8 years happily working and studying English around Southern England. Eleven years ago, my lovely little boy Jaskaren was born and then I decided to leave the place that I have come to love as my home for the family support with raising my son. For the last seven years I’ve been teaching English to small children in the preschool and I can’t imagine anything more rewarding. Look forward to seeing you with your little ones :-)